SPKL Hardhaus

Trenere og foreldrekontakter

Trenere og foreldrekontakter
         
Trenere og foreldrekontakter 2017
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter og Jenter født 2012/2013 Trener Trine Askheim    
Lekeparti Trener      
         
  Foreldrekontakt      

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter og Jenter født 2011 Trener Katrine Sten katrine.sten@hotmail.com  
Mix6 Trener Øyvind Sten oyvind.sten@narvikskolen.no  
  Foreldrekontakt Tone Cecilie Hansen
tonecesilie@hotmail.com 
 
  Foreldrekontakt Ingrid Langøien dirgni87@hotmail.com   

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2010 Trener Daniel Josefsen danieljosefsen@hotmail.com  
Mp 7 Trener Espen Bakke Gusjås espenbakke9@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Tina Bakke Gusjås
tinagusjaas@hotmail.com 
 
  Foreldrekontakt Therese K.Langbakk tklangbakk@gmail.com  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2009 Trener Frank Pettersen frankrpettersen@gmail.com  
Mj 8 Trener Gøran Larsen    
         
  Foreldrekontakt Line Rebekka Berg-Larsen
line.rebekka@gmail.com 
 

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2009 Trener Gard Slettli Storvoll gss@per-strand.no 97543343
Mp 8 Trener Kent Gunnar Strand kent.gunnar.strand@gmail.com  
  Trener Eirik Gulbrandsen eirik.gulbra@gmail.com 46420012
         
  Foreldrekontakt Marita Kristensen marita_cathrin@hotmail.com  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2008 Trener David Hjelle david.hjelle@rema.no  
Mp 9 Trener Christina Normann christina@prosjektpartnernord.no  
  Trener Einar Santi einar.santi@hotmail.com  
  Trener Markus Skjønnås matta-6000@live.no   
         
  Foreldrekontakt Linn Dølør linn.dolor@gmail.com  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2008 Trener Anders Akselsen andersakselsen@hotmail.no  
Mj 9 Trener Marit Santi marit.santi@narvikskolen.no  
         
  Foreldrekontakt Jannike Akselsen jafran@online.no  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2007 Trener Kjell Arne Flakken kjell.arne.flakken@narvikskolen.no  
Mp 10 Trener Ole Petter Høgset ole.hogset@narvikskolen.no  
1,2 og 3 Trener Tommy Strøm    
         
  Foreldrekontakt Maria Dahlberg maria_tnd@hotmail.com  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2006 Trener Roger Olsen olsen.roger@gmail.com  905 00 250
Lg 11 Hjelpetrener Casper Sivertsen rodrigo05@live.no  944 31 851
  Hjelpetrener Kenneth Håvardsen kenhavaa@online.no 959 23 865
  Hjelpetrener Rune Thoresen runethoresen13@gmail.com  

 


 

 Foreldrekontakt


 

 Cathrin Føre


 

 cathfore@hotmail.com


 

 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2006 Trener Robert Karoliussen rupie@frisurf.no  
Lj 11 Trener Andre Andersen timmyciro@hotmail.com  
         
  Foreldrekontakt Christel Aanes christel_oriflame@hotmail.com  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2005 Trener Kenneth Blom klblom@online.no  
Lj 12 Trener Stian Normann stian.normann@bjorn.no  
  Trener Casper Sivertsen rodrigo05@live.no   
         
  Foreldrekontakt Aase Nilsen
aa3j@live.no 
 

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2005 Trener Ørjan Flygel orjanflygel@icloud.com  
Lj 12 Trener Morten Olsen mor-ols@online.no  
         
  Foreldrekontakt Rachel Ervland rachel.ervland@hotmail.com    

 

       

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2004 Trener Rune Thoresen runethoresen13@gmail.com  
Smj 13 Trener Henriette Andreassen    
         
  Foreldrekontakt Lina M Karlsen linakarlsen@hotmail.com  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2003/2002 Trener Daniel Eriksson knerikss@hotmail.com  
Smj 14 Trener Torje Sivertsen torje-sivertsen@hotmail.com   
  Trener Mathias Thoresen mathias.f.thoresen@hotmail.com  
         
  Foreldrekontakt Andrè Ervland Kimsaas an-kims@online.no  

 


 


 


 


 

Lag Rolle Navn Epost Telefon
Damelag Trener      
  Trener      
         
         
         

 

 

 

 

 

 

SPORTSKLUBBEN HARDHAUS
LEDER@HARDHAUS.NO
POSTBOKS 63
8513 ANKENES

 

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products