SPKL Hardhaus

Trenere og foreldrekontakter

Trenere og foreldrekontakter
         
Trenere og foreldrekontakter 2018
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter og Jenter født 2013/2014 Trener Katrine Sten    
Lekeparti Trener      
  Foreldrekontakt      
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter og Jenter født 2012 Trener Trude Markussen Harlund trudemharlund@hotmail.com  
Mix 6 Trener Kristin Nytræ kristin.nytrae@gmail.com  
  Trener Tina Bakke Gusjås tinagusjaas@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Linn Dølør linn.dolor@gmail.com  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2011 Trener Katrine Sten katrine.sten@hotmail.com  
Mj 7 Trener Øyvind Sten oyvind.sten@narvikskolen.no  
  Foreldrekontakt Trond Hansen    
         
Lag Rolle Navn Epost  
Gutter født 2011 Trener Ingrid Langøien    
Mp7 Trener Gøran Larsen    
  Trener Kine Hildal    
  Foreldrekontakt Marlen Pedersen    
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2010 Trener Daniel Josefsen danieljosefsen@hotmail.com  
Mp 8 Trener Espen Bakke Gusjås espenbakke9@hotmail.com  
  Trener Bjørn Kristiansen
 
 
  Foreldrekontakt Tina Bakke Gusjås tinagusjaas@hotmail.com   
  Foreldrekontakt Anniken Furnes Anthonsen    
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2009 og 2010 Trener Frank Pettersen frankrpettersen@gmail.com  
Mj 9 Trener Gøran Larsen    
  Trener Bjørn Erik Berg    
  Foreldrekontakt Line Rebekka Berg-Larsen line.rebekka@gmail.com   
     
 
 
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2009 Trener Gard BogholmStorvoll gss@per-strand.no 97543343
Mp 9 Trener Kent Gunnar Strand kent.gunnar.strand@gmail.com  
  Trener Eirik Gulbrandsen eirik.gulbra@gmail.com 46420012
  Foreldrekontakt Marita Kristensen marita_cathrin@hotmail.com  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2008 Trener David Hjelle david.hjelle@rema.no  
Mp 10 Trener Markus Skjønnås matta-6000@live.no   
  Trener Einar Santi einar.santi@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Linn Dølør linn.dolor@gmail.com  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2008 Trener Marit Santi marit.santi@narvikskolen.no  
Mj 10 Trener Vibece Nakis nakisvibece0@gmail.com  
  Trener Roger Olderøy roger.olderoy@gmail.com  
  Foreldrekontakt Jannike Akselsen jafran@online.no  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2007 Trener Kjell Arne Flakken kjell.arne.flakken@narvikskolen.no  
Lg11 Trener Ole Petter Høgset ole.hogset@narvikskolen.no  
  Trener Sten Aude Berg Askvik    
  Foreldrekontakt Rita Hanssen rita_hanssen@yahoo.com  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2006 Trener Rune Thoresen runethoresen13@gmail.com 905 00 250
Lg 12 Hjelpetrener Casper Sivertsen rodrigo05@live.no   944 31 851
  Hjelpetrener Kenneth Håvardsen kenhavaa@online.no 959 23 865
  Foreldrekontakt Cathrin Føre cathfore@hotmail.com  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2006 Trener Robert Karoliussen rupie@frisurf.no  
Lj 12 Trener André Andersen timmyciro@hotmail.com  
  Trener Ole Kristian Aspenes    
  Foreldrekontakt Lisbeth Korneliussen lisbeth.korneliussen@gmail.com  
  Foreldrekontakt Anita Lindal    
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Gutter født 2005 Trener Kenneth Blom klblom@online.no  
Smg13 Trener Stian Normann stian.normann@bjorn.no  
  Foreldrekontakt Christian H. Johnsen    
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2005 Trener Ørjan Flygel orjanflygel@icloud.com  
Smj13 Trener Morten Olsen mor-ols@online.no  
  Trener Roy Utheim utheim@live.no   
  Foreldrekontakt Elisabeth Barø Høgset elisabethbaroe@yahoo.no  
         
Lag Rolle Navn Epost Telefon
Jenter født 2004 Trener Rune Thoresen runethoresen13@gmail.com  
Smj 14 Trener Henriette Andreassen    
  Trener Roy Utheim utheim@live.no   
  Foreldrekontakt Lina-Mari Karlsen linakarlsen@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Lisa Solberg    
         
         
         

 

 

 

 

 

 

SPORTSKLUBBEN HARDHAUS
LEDER@HARDHAUS.NO
POSTBOKS 63
8513 ANKENES

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift