SPKL Hardhaus

Organisasjonen

Organisasjonen

 

SPKL HARDHAUS -FOTBALL  
Besøksadresse Ankenesveien 182
Postadresse Postboks 63, 8513 Ankenes               
Bankkonto 4520.07.11932
Hjemmeside http://hardhaus.no/
Epost leder@hardhaus.no
Klubbfarger Grønn, Hvit
Arena(er) Ankenes kunstgress 
Administrator epost admin@hardhaus.no
   

 

Verv Navn   Epost Telefon
Leder Rita Y. Hanssen Medlemsansvarlig leder@hardhaus.no 41230453
Nestleder Rune Thoresen   rune@hardhaus.no 47827190
Styremedlem Per Øyvind Mohus   permohus@hotmail.com  90852768
Styremedlem Rachel Ervland Barne -og ungdomsleder barne.ungdomsleder@hardhaus.no 95744312
Styremedlem Roy Utheim   utheim@hardhaus.no 41342852
Styremedlem Ingrid Kjerstad   ingrid.oliva@hardhaus.no 47638882
Varamedlem Kjell Birger Hansen Leder Anlegg kbh@gakh.net 95810224
Varamedlem Marita Kristiansen   marita_cathrin@hotmail.com 99585133

 

Hardhaus Anlegg As Navn   Epost Telefon
  Kjell Birger Hansen Leder kjellbirger.hansen@hin.no  
  Tore Schelderup Styremedlem tore.schjelderup@nordkraft.no  
  Rachel Ervland Styremedlem rachel.ervland@hotmail.com  
  Halvor Bentsen Vara    

 

Turneringsutvalget Navn Epost Telefon
  Frode Hanssen frode86@gmail.com  
  Anders Akselsen andersakselsen@hotmail.com  
  Marianne Hansen marianne@famjohansen.net  
  Carina Egset carina_kristiansen81@hotmail.com  
  Jannike Akselsen jafran@online.no  
  Monica Teger    

 

SPORTSKLUBBEN HARDHAUS
LEDER@HARDHAUS.NO
POSTBOKS 63
8513 ANKENES

 

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products